Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
BORGILA, dosa med lock, silver, art deco, stämplad Stockholm 1930, höjd med knopp 4,5 cm, vikt ca 73 g
Mindre bucklor och bruksslitage
362491
2016-02-19