Skrivpulpet

Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVPULPET, 1700/1800-tal, bemålad i ljusgrått, bockunderrede, höjd ca 86, 88 x 113 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålad, slitage, nyckel saknas

362493

2016-02-19