Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, omkring 1900-talets mitt, ek och furu, skiva i laminat, 13 lådor, skålhandtag i svartmålad metall, höjd ca 94, 133 x 102 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare skiva, slitage, troligen kortad, omfattande skador

362494

2016-02-19