Lackbrännare
2016-02-19
362497
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LACKBRÄNNARE, 4 st, 18/1900-tal, smide, plåt och koppar, lykta i plåt höjd inkl handtag ca 39 cm
Slitage, skador