Oljemålning
2016-02-19
362498
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv olja på duk, kopia efter äldre förlaga, ca 100x151 cm
PROVENIENS: Tullverket