Tallrik i kantonporslin

Tallrik i kantonporslin
Tallrik i kantonporslin
Tallrik i kantonporslin
Tallrik i kantonporslin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIK, kantonporslin, Kina, 1800-tal, dekor med djonk, diameter ca 25 cm

Färgbortfall, nagg

362512

2016-02-23