Skåp på benställning
2016-02-22
362526
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, på benställning, betsat, beslag i mässing, höjd ca 103, 33x23 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage, mkt trögt lås