Bronssked äldre

Bronssked äldre
Bronssked äldre
Bronssked äldre
Bronssked äldre
Bronssked äldre
Bronssked äldre
Bronssked äldre
Bronssked äldre

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKED, brons, 1700/1800-tal, längd 15,5 cm

Lagningar

362536

2016-02-26