Peter Dahl färglitografi
2016-02-19
362539
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistelar, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 23x49 cm