Felix Hatz

Felix Hatz
Felix Hatz
Felix Hatz
Felix Hatz
Felix Hatz
Felix Hatz

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FELIX HATZ (1904-2000): Färgplan, signerad Hatz, olja på duk, 55x66 cm

362543

2016-02-23