Carl Birger Höög 1926

Carl Birger Höög 1926
Carl Birger Höög 1926
Carl Birger Höög 1926
Carl Birger Höög 1926
Carl Birger Höög 1926
Carl Birger Höög 1926

Klubbat för:

8 400 SEK

10 000 SEK

CARL BIRGER HÖÖG (1899-1929): Stadsbild, signerad och daterad Höög -26, olja på duk, 73x60 cm

Duklagning

362545

2016-02-23