Luktdosor silver

Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LUKTDOSOR, 2 st, silver, 1800-tal, varav en Danmark, med blå sten, reliefdekor med figurer, en hjärtformad med krona, höjd ca 6,5 cm

Kuntoraportti

Ett gångjärn av, slitage

362558

Päivämäärä:

2016-02-20