Luktdosor silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LUKTDOSOR, 2 st, silver, 1800-tal, varav en Danmark, med blå sten, reliefdekor med figurer, en hjärtformad med krona, höjd ca 6,5 cm
Kuntoraportti
Ett gångjärn av, slitage
362558
Päivämäärä:
2016-02-20