Kyrkdosa silver

Kyrkdosa silver
Kyrkdosa silver
Kyrkdosa silver
Kyrkdosa silver
Kyrkdosa silver
Kyrkdosa silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KYRKDOSA, silver, omkring 1800, möjligen Johan Lindgren, Gävle, otydliga stämplar, reliefdekor med hjärta, diameter 4,5 cm

Smärre bucklor

362561

2016-02-20