Peter Dahl Kyssen

Peter Dahl Kyssen
Peter Dahl Kyssen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), Kyssen, signerad och daterad Peter Dahl -78,385/460, färglitografi, 50 x 39,5 cm

362572

2016-02-20