Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 1950, pastell, ca 58x47 cm
362578
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här