Leksakshund Bulldog Contesso Frankrike
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEKSAKSHUND, fransk bulldog, 1900-tal, bemålad massa/ papiermaché, ögon av glas, hjulförsedd, "man drar i halsbandet, då öppnar han munnen och skäller", höjd ca 29, längd ca 54,
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Slitage
362581
2016-02-22