Casoletter Skultuna

Casoletter Skultuna
Casoletter Skultuna
Casoletter Skultuna
Casoletter Skultuna
Casoletter Skultuna
Casoletter Skultuna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULTUNA BRUK, casoletter, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, mässing, märkt Skultuna nr 60A, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

362589

2016-02-22