Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, empirestil, för 2 ljus vardera, brons, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
En kandelaber ngt sned och med lagning
362594
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här