Skulptur brons
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, 1800-tal, gosse i hatt, brons, monterad på stensockel, total höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist. Gåva från Sten Westerberg, Beatelund, under hennes första äktenskap med sonen Jan Westerberg.
362599
2016-02-22