Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1800-tal, gosse i hatt, brons, monterad på stensockel, total höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist. Gåva från Sten Westerberg, Beatelund, under hennes första äktenskap med sonen Jan Westerberg.

362599

2016-02-22