Stilettkäpp lackarbete

Stilettkäpp lackarbete
Stilettkäpp lackarbete
Stilettkäpp lackarbete
Stilettkäpp lackarbete
Stilettkäpp lackarbete
Stilettkäpp lackarbete

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STILETTKÄPP, dekor med lackarbete, knopp med driven dekor av förgylld metall, längd 83 cm

skador i lackarbetet

362605

2016-02-24