Brasskydd 1900-tal

Brasskydd 1900-tal
Brasskydd 1900-tal
Brasskydd 1900-tal
Brasskydd 1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, 4 dlr, 1900-talets första hälft, delvis mässing, dekor av facklor, höjd ca 84, bredd 135 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

362612

2016-02-22