Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, med klaffar, 1900-talets mitt, mahogny, skyltmärkt NK, på hjul, höjd 72, 77 x utfällt 72 cn
Ytskador, slitna hjul
362632
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här