Serveringsvagn Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, med klaffar, 1900-talets mitt, mahogny, skyltmärkt NK, på hjul, höjd 72, 77 x utfällt 72 cn

Ytskador, slitna hjul

362632

2016-02-20