Vaser 1800-talets slut

Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut
Vaser 1800-talets slut

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, 1800-talets slut, blått opalinglas, gulddekor med dekor av polykroma antikiserade medaljonger, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

En vas med lagningar

362633

2016-02-22