Näsduksskål Venini
2016-02-22
362651
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VENINI, näsduksskål, Italien, latticinoteknik i vitt, signerad Venini Murano, höjd ca 21,5, 25x25 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Kantnagg