Näsduksskål Venini

Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini
Näsduksskål Venini

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VENINI, näsduksskål, Italien, latticinoteknik i vitt, signerad Venini Murano, höjd ca 21,5, 25x25 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Kantnagg

362651

2016-02-22