Bertil Fridhagen bokhyllesektioner
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesektioner, 5 st., 1960-tal, brännmärkt Fridhagen Bodafors möbelfabrik 1960, valnötsfanér, flyttbara hyllplan, höjd 187 cm, bredd 130 cm, djup 25-40 cm, originalnyckel medföljer
Slitage, mindre märken, ett hyllplan med brännmärke på undersida, något solblekta
362659
2016-02-26