Bertil Fridhagen bokhyllesektioner

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesektioner, 5 st., 1960-tal, brännmärkt Fridhagen Bodafors möbelfabrik 1960, valnötsfanér, flyttbara hyllplan, höjd 187 cm, bredd 130 cm, djup 25-40 cm, originalnyckel medföljer

Slitage, mindre märken, ett hyllplan med brännmärke på undersida, något solblekta

362659

2016-02-26