Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): Kvinnohuvud, signerad baj och numrerad 39/60, färglitografi, motivmått 54 x 37 cm
362662
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här