Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Interiörscen med fågel, signerad Ernst Billgren och numrerad 55/150, färglitografi, motivmått ca 50 x 72 cm

362670

2016-02-20