Ernst Billgren färglitografi
2016-02-20
362672
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Interiörscen med fågel, signerad Ernst Billgren och numrerad 5/150, färglitografi, motivmått ca 50 x 72 cm