Eric H Olson 2 st serigrafier

Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier
Eric H Olson 2 st serigrafier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC H OLSON (1909-1995): (2), serigrafier, signerade samt numrerade 29/100 samt VII/XXV, bladmått 73x62 resp. 59,5x67 cm, oramade

362718

2016-02-20