Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, empirestil, 18/1900-tal, förgylld och patinerad brons, märkt på livet Nancy Brevet d´Invention et de perfectionnemant T.B.F., höjd med skärm 74 cm
362745
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här