Casoletter

Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, 1800-tal, marmor och förgylld brons, dekor med kedjor och maskroner, marmor och förgylld metall, höjd 21 cm

Renoverade och kompletterade, locken med smärre kantnagg

362752

2016-02-20