Reinhold Lundgren färglitografi
Closed
2016-02-20
362761
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Torget, Trosa, Vintern", signerad R. Ljunggren, pt, färglitografi, 29x40 cm
Gulnad