Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELIS RYBERG (född 1919): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 29/360, färglitografi, 62x72 cm

362764

2016-02-20