Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELIS RYBERG (född 1919): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 29/360, färglitografi, 62x72 cm
362764
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här