Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WILD&WESSEL, fotogenlampor, 1 par, Berlin, 1800-talets andra hälft, mässing, Grand Tour-souvenirer, höjd ca 56 cm, skärmringens diameter 19 cm.
Åldersrelaterat slitage, kupor saknas
362767
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här