Slaglåsgevär m/1864

Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864
Slaglåsgevär m/1864

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR m/1864, tillverkad vid Husqvarna Vapenfabrik, lås märkt H 1864, längd 120 cm

Bruksslitage och skador

362773

2016-02-20