Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2326, stomme i mässing, höjd och sänkbar, total höjd ca 140 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Bruksslitage

362778

2016-02-22