Gafflar silver

Gafflar silver
Gafflar silver
Gafflar silver
Gafflar silver
Gafflar silver
Gafflar silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GAFFLAR, 5 st, silver, importstämplade, 1930/40-tal, längd ca 18,5, vikt ca 224 g
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

362780

2016-02-22