Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GAFFLAR, 5 st, silver, importstämplade, 1930/40-tal, längd ca 18,5, vikt ca 224 g
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
362780
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här