Målningar Porträtt 1700-tal (2)

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MÅLNINGAR PORTRÄTT, 2 st., 1700-tal, pojke och flicka, olja på duk, Italien möjligen Pietro Rotari/hans art, ca 43 x 35 cm.

Ett dukhål i porträtten av flickan, krackelyrer och rynkbildning

362783

2016-02-21