Målningar Porträtt 1700-tal (2)
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MÅLNINGAR PORTRÄTT, 2 st., 1700-tal, pojke och flicka, olja på duk, Italien möjligen Pietro Rotari/hans art, ca 43 x 35 cm.
Ett dukhål i porträtten av flickan, krackelyrer och rynkbildning
362783
2016-02-21