Mats Hådell Blidösund

Mats Hådell Blidösund
Mats Hådell Blidösund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): Blidösund, signerad, Mats Hådell, numrerad 10/250, litografi, bildmått ca 55x69 cm.

362794

2016-02-21