Ask med lock Karl XIV Johan
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASK, med lock, Karl Johan, tinguit, locket med dekor av medaljong föreställande Karl XIV Johan, förgylld montering, diameter ca 7,5 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Botten med lagning, invändig större nagg, liten lös naggdel medföljer
362795
2016-02-22