Ask med lock Karl XIV Johan

Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan
Ask med lock Karl XIV Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASK, med lock, Karl Johan, tinguit, locket med dekor av medaljong föreställande Karl XIV Johan, förgylld montering, diameter ca 7,5 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Botten med lagning, invändig större nagg, liten lös naggdel medföljer

362795

2016-02-22