Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, "Assyrisk prinsessa" vas, Orrefors, Ariel no 146-E.5), signerad Edvin Öhrström, höjd ca 17, diameter 12 cm
Smärre repor
362803
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här