Edvin Öhrström Ariel Orrefors

Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors
Edvin Öhrström Ariel Orrefors

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, "Assyrisk prinsessa" vas, Orrefors, Ariel no 146-E.5), signerad Edvin Öhrström, höjd ca 17, diameter 12 cm

Smärre repor

362803

2016-02-21