Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med inredning av hyllor och medaljfack´, höjd 186, 63x44 cm

Saknar större delen av myntlådorna, senarar beslysning, slitage

362811

2016-02-20