Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ESTRID ERICSON, bokstöd, 1 par, "Alfa och Omega", Svenskt Tenn, gjutjärn, grönlackerade, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Ytslitage
362813
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här