Bokstöd Estrid Ericson

Bokstöd Estrid Ericson
Bokstöd Estrid Ericson
Bokstöd Estrid Ericson
Bokstöd Estrid Ericson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESTRID ERICSON, bokstöd, 1 par, "Alfa och Omega", Svenskt Tenn, gjutjärn, grönlackerade, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Ytslitage

362813

2016-02-22