Bord mässing

Bord mässing
Bord mässing
Bord mässing
Bord mässing
Bord mässing
Bord mässing

Klubbat för:

13 500 SEK

2 000 SEK

BORD, 1 par, 1900-tal, empirestil, stomme i mässing, hyllplan i glas, vardera höjd ca 57, 49x39 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

362820

2016-02-22