Lockurna 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNA, 1900-talets andra hälft, rött glas, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

362822

2016-02-22