André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition ur Sonets, signerad och numrerad André Masson 81/150, färglitografi, 56x40 cm

Zustandsbeschreibung

362825

2016-02-20