Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition ur Sonets, signerad och numrerad André Masson 81/150, färglitografi, 56x40 cm
Zustandsbeschreibung
362825
2016-02-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner